صفجه اصلی جدید ترین شماره آرشیو تعرفه آگهی اشتراک درباره ما

 

  بانوي شرقي       
                                          
 
با سلام و احترام؛
مجله بانوي شرقي که به صورت ماهنامه در امارات عربي متحده و با مجوز رسمي دولت امارات شروع به فعاليت نموده است، اولين مجله  فارسي زبان است که به صورت تمام رنگي گلاسه در 20 کشور دنيا و با 70000  نسخه در اولین سال و اولین شماره خود توزيع شده است و شماره دوم  مجله 90000  هزار نسخه و هر شماره 10هزار نسخه اضافه می گردد  .

اهداف بانوي شرقي ، زن و نقش او در عرصه زندگي است : زن گذشته ، زن امروز ، زن فردا ، زن دانشگاه ، پيشرفت، هنر، مد ، گريم ، ورزش ، بهداشت ، سلامتي ، حقوق ، امنيت ، طب ، علم  و ... و دهها مطلب متنوع و خواندني ديگر همراه با آخرين گزارش ها و تحليل هاي کاربردي ، با استفاده از نظرات متخصصين فن و کارشناسان.

با توجه به توزيع اين نشريه در کشورهاي حوزه خليج فارس (امارات عربي متحده ، کويت ، بحرين ، قطر، عربستان سعودي ، عمان) و همچنين کشورهاي ترکيه ، پاکستان ، هندوستان ، افغانستان ، ارمنستان ، تاجيکستان ، ازبکستان ، آذربايجان ، قزاقستان ، قرقيزستان ، اکراین  ،  مجارستان  و مالزی  اين امکان  را به بازرگانان و ديگر اقشار جوامع مي دهد تا محصولات، خدمات و ديگر بينش هاي خود را در کنار بهترين مجلات خارجي دنيا قرار دهند.

در دنياي پيشرفته و پيچيده امروزي راهکار ضروري براي تمامي مديران موفق، خلاقيت، نوآوري و بهره گيري از شيوه هاي نوين براي ارائه نظرات و ايده هاي آنهاست. 
بانوي شرقي به عنوان يک مجله فارسي زبان در 20 کشور جهان با گروه مخاطبين ويژه ايرانيان مقيم خارج از کشور  (تجار ، پزشکان ، مهندسين ، شرکت هاي تجاري و بازرگاني ، خدماتی ، موسسات مختلف علمي ، فرهنگي ، دانشگاهی ، مشاغل مختلف و ...) رسالت ارائه  بهترين طريق آگاهي رساندن به مخاطبين را در نظر گرفته است و اين امکان را براي کليه ايرانيان خارج از کشور به وجود آورده که نظريات و فعاليت هاي گوناگون خود را به ديگر هم ميهنان خود در کشورهاي مختلف جهان ارائه دهند.

 مجله بانوی شرقی در امارات  عربی متحده  12  درهم  و براي ساير کشورها معادل  4  دلار آمريکا می باشد .
مجله بانوی شرقی بزودی در اکثر کشورهای دنیا توضیح خواهد شد .
مجله بانوی شرقی همزمان با چاپ در سایت اینترنتی بانوی شرقی  www.Banooyesharghi.com     قابل دسترسی می باشد.
 ایمل بانوی شرقی : info@banooyesharghi.com
 
 
 
 
                                                                                        بانوی شرقی
                                                                                        امارات عربی متحده ( دبی)
 
 
 
امارات عربی متحده  دبی : صندوق پستی 72280  میدیا سیتی  تلفن :  0097143676726
 فاکس:  0097143915349             تلفن بین المللی مستقیم   : 00971505197873